App Freezer indir

App Freezer indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

App Freezer uygulamasını kullanarak Android cihazınızda bulunan gereksiz uygulamaları dondurabiliyorsunuz.

App Freezer uygulaması, Android zeki telefon ve tablet kullanıcılarının keza mobil cihazlarındaki hafızayı daha verimli kullanabilmek hem de bataryanın dayanıklılık süresini uzatabilmek için kullanabilecekleri ücretsiz dilekçe dondurma araçları aralarında yer alıyor. Ayrıca ücretsiz olan ayrıca de fazla basit bir şekilde kullanılabilen, keza root yetkisi istemeyen bir dilekçe olması ise onu bütün kullanıcıların deneyebilecekleri araçlardan bir parça başına haline getiriyor.

Uygulamayı kullanırken tek yapmanız gereken o lahza dondurulacak ve böylece arkaplanda çalışması engellenecek uygulamaları seçmek. Seçimlerinizi gerçekleştirdikten sonradan kilidi her yerde açana değin belirlediğiniz uygulamalar adamakıllı kilitleniyorlar ve bundan böyle ne hafıza ne de pil tüketimi gerçekleştiriyorlar. Ama Android’in kendi yapısından dolayı Facebook gibi bazı uygulamaların bu kilide takılmadığını ve birincil fırsatta kendini her tarafta başlattığını da belirtmemiz gerekiyor.

Eğer yanlışlıkla sık kullandığınız uygulamaların kilitlenmesine engel olmak istiyor yoksa başkalarının cihazınızı kurcaladıklarında bu ayarları kurcalamamasını diliyorsanız uygulamanın beyaz liste özelliğini kullanarak bir takım uygulamalara adamakıllı hür yetki verebilir ve daima çalışmalarını sağlayabiliyorsunuz.

Sisteminizde çalışan diğer uygulamalar konusunda ayrıntılı bilgiler de sunabilen kullanım, ram tüketimi ve bataryayı tüketen uygulamaları size göstererek hangisini kilitleyeceğinize ve donduracağınıza dair bir hafıza edinmenizi de sağlayabiliyor. zaman zaman önerdiği işe fayda uygulamalar ise ilgi alanlarınıza göre belirleniyorlar.

Android cihazının performansı veya batarya ömründen memnun olmayan kullanıcılar muhakkak App Freezer uygulamasına göz atmadan geçmesinler derim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi