App Sharer+ indir

App Sharer+ indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
17 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

App Sharer+, arkadaşlarınız ile kolay ve çabucak dilekçe paylaşmanızı sağlayan bedava ve yararlı bir Android uygulaması.

App Sharer+, kendi Android telefon ve tabletlerinizde kullandığınız uygulamaların ister linklerini isterseniz de apk dosyalarını arkadaşlarınız ile paylaşabilmenizi sağlayan yararlı ve bedava bir Android uygulaması. Son derece basit kullanıma sahip olan App Sharer+, sunduğu bambaşka paylaşım seçenekleri doğruca ister link gönderme, isterseniz e-posta ile apk dosyası gönderme, isterseniz de Google Drive ve Dropbox üzerinden apk dosyası paylaşımı yapabiliyor.

Başvuru paylaşımı yapmak birçok vakit mobil cihazlar üzerinde zahmetli olabiliyor. Bilhassa yeni lakin popüler olmayan uygulamalar keşfettiğinizde arkadaşlarınızın bu uygulamayı kullanım marketi üstünde bulması güç olabilir. bu nedenle uygulamanın adı yerine direkt olarak adresi, apk’sı yada barkodunu paylaşabileceğiniz App Sharer+ epeyce yararlı olabiliyor.

Bilhassa mobil cihazlar konusunda deneyimli ve ayrı uygulamalar denemeyi seven bir kullanıcıysanız, kullanarak beğendiğniz başvuru ve oyunları bu dilekçe tamamen arkadaşlarınız ile anında paylaşabilirsiniz.

Özellikler:

Başvuru Formu market linki paylaşma E-posta, Google Drive, Dropbox, Facebook, Twitter vb. üzerinden apk dosyası gönderimi Ansızın çok ıuygulama seçimi Paylaşılan uygulamaları çalıştırma

Android mobil cihaz kullanıcılarının tatbik paylaşımı yapabilmesi için pratik bir yol sunan App Sharer+’ı ücretsiz olarak indirip göz atmanızı nasihat ederim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

17 kez indirildi