App Swap indir

App Swap indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
5 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android telefonunuzdaki başvuru listelerinde kaybolmadan, en son ve sık kullandığınız uygulamalara tek bir kaydırma hareketiyle ulaşabilirsiniz.

App Swap uygulamasıyla bundan böyle uygulamalar arasında kaybolmadan, telefonunuzda herhangi bir ekrandayken istediğiniz uygulamalara çabuk bir şekilde ulaşabilmenizi kolaylaştırıyor.

Akıllı telefonlarımız için geliştirilen uygulamalardan o kadar çoğunu cihazlarımızda kullanıyoruz. Bazen kullanmak istediğimiz bir uygulamayı, uygulamalar menüsünden ararken de güçlük çektiğimiz anlar epeyce bıktırıcı olabiliyor. Bu konuda en büyük yardımcınız olacak App Swap uygulaması, sık kullanılan uygulamalar listesi oluşturarak bu uygulamalara istediğiniz her ekrandan zahmetsizce ulaşabilmenizi sağlıyor.

En son ve en sık kullandığınız uygulamaları listede en üstlere içeren App Swap, arama çubuğu yardımıyla istediğiniz uygulamaya daha tez erişme imkanı sunuyor. Cihazınızın ana ekranına yerleşip, kullandığınız launcher’ın başvuru çekmecesiyle değiştirilebilen uygulamayı açtırmak için; sanal navigasyon tuşlu cihazlarda asıl ekran tuşu üstünde aşağıdan yukarıya dürüst kaydırma yaparak, maddesel tuşlu cihazlarda ise asıl ekran tuşuna basılı tutmanız tatmin edici oluyor.

App Swap uygulamasını başlattığınızda, ekranda soldan sağa, sağdan sola veya ekranın üstünden soldan sağa şeklinde yaptığınız kaydırmalar için ayrı ayrı 8 uygulamaya değin tahsis yapabiliyorsunuz. Uygulamalar aralarında geçiş yaparken zorlanıp, aradığınızı bulmakta güçlük çekiyorsanız App Swap uygulamasını Android cihazlarınıza ücretsiz olarak yükleyebilir, daha çabuk ve aktif bir kullanım sağlayabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

5 kez indirildi