AppGratis indir

AppGratis indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

AppGratis size hergün 1 uygulamayı bedava olarak sunan bir uygulamadır

AppGratis kullanıcılara ücretsiz tatbik indirme konusunda tezgâhtar olan bir mobil uygulamadır.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize bedava olarak indirip kullanabileceğiniz bir kullanım olan AppGratis temel olarak size hergün 1 adet uygulamayı bedava olarak sunuyor. Bu sayede normalde muhakkak bir fiyatla Google Play üstünde satışa sunulan uygulamalara bedava olarak sahip olabiliyor ve Android cihazlarınıza indirerek kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

AppGratis ile yüzlerce bambaşka uygulamayı keşfedebilirsiniz. Eğer mobil cihazınız üzerinde kredi kartı kullanmaktan çekiniyorsanız ve uygulamalara para ödemek istemiyorsanız AppGratis’ten faydalanabilirsiniz. Başvuru aracılığıyla çoğu ayrı oyuna, kamera uygulamasına, elverişli yardımcı uygulamalara ve daha çoğu farklı uygulamaya ücretsiz olarak erişebiliyorsunuz.

AppGratis sadece uygulamaları bedava sunmanın yanısıra size başvuru indirimleri takip etme konusunda da yardımcı oluyor. Başvuru üzerinden yüzde 90 indirim uygulanan uygulamalara da erişebilirsiniz.

AppGratis size bedava uygulamalar için günde 1 kez bildirim göndermekte. Uygulamanın bunun haricinde herhangi bir bildirim göndermemesi uygulamaya fazla puan kazandırıyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi