AppMgr indir

AppMgr indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
12 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android telefonlarınızda yüklü olan uygulamalarınızı, bu vasıta bir uçtan bir uca SD karta taşıyabilirsiniz.

Akıllı telefonunuzun hafızası size yetmiyorsa, yapmanız gerekenlerden biri de uygulamalarınızı SD karta taşımaktır. Bu işlemi zahmetsizce gerçekleştirmenizi karşılayan AppMgr III uygulaması, rootlu telefonlarınızda kullanılabiliyor.

Uygulamanın görevi sadece bununla sınırlı değil muhakkak. Yüklü sistem uygulamalarını, dilekçe geçmişi bölümünden gizlemenizde asistan olan dilekçe, toplu dilekçe kaldırma ve uygulamalarınızı paylaşmanızda da büyük kolaylık sağlıyor.

Eğer uygulamalarınızı SD karta taşıyacaksanız, us kartınızın rastgele okuma-yazma hızına da uyarı etmelisiniz. Bu hızın düşük olması durumunda uygulamalarınız yavaş çalışabilir. AppMgr III uygulamasının öteki özelliklerine de değinecek olursak;

Tek dokunuşla önbellek temizleme, Başvuru Formu verileri ve önbelleklerini toplu arıtma, Kullanım listesini dışa aktarma, Uygulamaları ad, boyut ve tarihe göre koyma, Toplu başvuru kaldırma, Ana ekran widgetları, Uygulamalarınızı paylaşma, Sürükle-bırak özelliğiyle dilekçe kaldırma/taşıma.

Eğer telefonunuzun depolama alanının iyice azalmasından şikayetçiyseniz, AppMgr III uygulamasını kullanarak sorunu kökten çözebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

12 kez indirildi