APPoint Lite indir

APPoint Lite indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

APPoint Lite uygulaması ile farklı uygulamalar ve oyunlar aralarında geçiş yapabilir ve daha hızlı bir Android başvuru formu deneyimi yaşayabilirsiniz.

APPoint Lite, Android tablet ve zeki telefon sahipleri için planlanmış ayrıntılı bir görevler arası geçiş uygulamasıdır. Bildiğiniz gibi zeki telefonların esas görevleri aralarında multitasking dediğimiz ve birden pozitif uygulamayı benzer anda çalıştırabilme özelliği mevcut.

Gerçekte bütünüyle dört bambaşka kategori bulunuyor. Bu kategoriler; oyunlar, uygulamalar, araçlar ve sistem uygulamaları yer alıyor. Cihazınızın arkaplanında çalıştırdığınız uygulamaları tek bir tıkla görebilir ve bu uygulamalar arasında çabuk bir şekilde geçiş yapabilirsiniz. Uygulamanın en iyi yanları arasında kişiselleştirilebilir özellikler yer almakta. Görünüşü ve renkleri dilediğiniz gibi değiştirebilir ve daha kişisel bir tecrübe yaşayabilirsiniz.

Özellikler;

Favori uygulamalarınız ekleyebilir ve bunlar aralarında geçiş yapabilirsiniz Arayüzü dilediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz GPS özelliğini açıp kapatabilirsiniz WiFi açıp kapatabilirsiniz Bluetooth’u açıp kapatabilirsiniz

Eğer siz de mobil cihazınızda çoğu görevi benzer anda kullanıyor ve bu görevi daha organize bir şekilde yapmak istiyorsanız APPoint Lite’yi mutlaka denemelisiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi