AppSlinger indir

AppSlinger indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi5 gün önce
Hemen indir ()
4 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

AppSlinger uygulaması bir uçtan bir uca Android cihazlarınıza en son başvuru ve oyunları hemencecik indirebilirsiniz.

AppSlinger uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcıların yeni mobil uygulamalar keşfedebilmek için kullanabilecekleri bedava buluş araçları arasında yer alıyor. Her ne kadar aynı işi görebilen o kadar fazla farklı dilekçe olsa da AppSlinger bunların arasından bazı kendine has özellikle ayrılmayı başarabiliyor diyebilirim. Ayrıca basit kullanımlı ve modern görünen arayüzü, keza de kaliteli algoritmasıyla incelemek isteyebileceklerinizden birisi olacağını düşünüyorum.

Uygulamayı kullanırken keza sahip olduğunuz uygulamalardan faydalanılarak ayrıca de göz attıklarınıza verdiğiniz tepkilere bakılarak neleri isteyebileceğiniz saptama ediliyor ve tatbik bir vakit daha sonra sizin alışkanlık ve zevklerinizi öğreniyor. Bunun yanında bir uygulamayı ikinci defa size göstermemesi baştan sona her defasında benzer uygulamalara görmek zorunda kalmıyor ve yalnızca taramak isteyebileceklerinizi görüyorsunuz.

Kullanıcının talepleri doğrultusunda gönderilen önerilen uygulamalar, sizi rahatsız etmiyorlar ve sadece talep ettiğiniz müddetçe yeni uygulama önerileri alıyorsunuz. Tinder mantığıyla sola ve sağa kaydırma mekanizmalarından faydalanan AppSlinger, bu nedenle çabuk buluş olanakları yapmaya imkan tanıyor ve uzun uzun kategoriler arasında dolanma gibi zorluklarla başa çıkmanız gerekmiyor.

Uygulamanın aktif bir şekilde çalışabilmesi için kesinlikle internetinizin faal olması gerekli ama herhangi bir multimedya öğesi olmadığı için 3G üzerinde bile uygulama keşfetme aracılığıyla internet kotasını bitirmek böylece olası değil. Eğer yeni uygulamaları en kolay yoldan keşfetmenin yollarını arıyorsanız muhakkak denemeden geçmemenizi öneriyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

4 kez indirildi