AppWererabbit Backup indir

AppWererabbit Backup indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
12 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Türkçe dil desteği olan bu uygulama ile Android üzerinen APK dosyalarını düzenlemeniz muhtemel. Yüksek performans vaadeden AppWererabbit Backup geniş ayrıntılı seçenekleriyle dikkat çekiyor.

AppWererabbit Backup, çoğu vasıta taşıyan geniş kapsamlı bir uygulama. Uygulamarınızı ve APK dosyalarınızı idare etmek bu tatbik ile oldukça kolay. Bunun sebeplerinden biri kolay ve anlaşılır arayüzü. Bir öteki sevindirici haber ise Türkçe dil desteğinin kullanıcılara sunulmuş olması. 

Android cihazınızdaki uygulamaları atfetmek, silmek ve yedeklemek işletim sisteminin sunduğu açılış uygulamalarıyla fazla külfetli bir iş olabilir. AppWererabbit Backup baştan sona bu operasyon keza daha kısa hem de daha zahmetsiz bir şekilde gerçekleşiyor.

Yapmış olduğunuz her yeni yüklemede SD kartınıza otomatik yedekleme yapabilen bu kullanım baştan sona en küçük bir değişiklikten hoşnut olmadığınızda geriye doğru dönüş yapmanız olası. Uygulamalar için çoklu yedekleme seçeneğini bile destekleyen AppWererabbit Backup, dilekçe güncellemeleri hoşunuza gitmediğinde daha eski versiyonların kullanımına devam etmenizi sağlıyor.

Kullanıcıların birçoğu, göstermek istedikleri uygulamaları Google Play üzerinden indiriyor lakin daha pozitif seçenek sunulmasından yanlamasına olanlar bu başvuru formu baştan sona APK dosyalarını kendileri kurabiliyorlar, veya bu dosyaları e-posta ya da facebook aracılığıyla başkalarına gönderebiliyorlar.

Bu başvuru hem bedava, hem de her türlü reklam faaliyetinden uzaktan.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

12 kez indirildi