AppZapp – Top Apps & Sales indir

AppZapp – Top Apps & Sales indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

AppZapp – Top Apps & Sales ile Google Play üzerindeki fırsatlardan farkında olabilirsiniz

AppZapp eğer Google Play üstünde düzenlenen indirim kampanyaları ve fiyat düşüşü gibi durumlardan farkında olan elde etmek istiyorsanız sizin en büyük yardımcınız olacak ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

Google Play üzerinde hergün yüzlerce indirim kampanyası düzenleniyor. Eğer bir uygulamayı satın elde etmek istiyorsanız ve uygulamayı satın elde etmek için herhangi bir indirim yapılmasını bekliyorsanız bu işin takibi oldukça şiddet olmaktadır. Hergün uygulamanın Google Play Store sayfasını ziyaret etmek yerine bu işi sizin için otomatik olarak yapabilecek bir dilekçe işinizi oldukça kolaylaştıracaktır.

AppZapp – Top Apps & Sales Google Play üzerindeki uygulamaları sık aralıklarla ve çabuk bir şekilde inceleme eder ve fiyat düşüşü yaşanan uygulamaları bir araya getirerek listeler. Tatbik bulunan sonuçları oldukça uyumlu bir şekilde listeleyebiliyor ve aradığınız uygulamaya erişmenizi daha kolay kılıyor.

AppZapp – Top Apps & Sales’in en hoş yönü satın elde etmek istediğiniz uygulamalar için fiyat düşüşü alarmları oluşturabilmeniz. Bu sayede fiyatı düşen uygulamalar ile ilgili olarak AppZapp – Top Apps & Sales size derhal bildirimler veya e-postalar yollayabiliyor. Bu sayede dilekçe indirimlerini takip etme derdinden kurtuluyorsunuz.

Eğer Google Play üzerindeki fırsatları peşine düşüp takip etmek istiyorsanız AppZapp – Top Apps & Sales vazgeçilmez bir kullanım olacaktır.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi