APUS Browser indir

APUS Browser indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

APUS Browser elverişli bir mobil internet tarayıcısıdır

APUS Browser keyiifli ve sorunsuz bir internet gezintisi yapabilmeniz için tasarlanmış bir seri internet tarayıcısı olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan zeki telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir internet tarayıcısı olan APUS Browser 1 MB’tan ufak bir ebat içerisine zengin özellikleri sığdırmayı başarıyor. APUS Browser’ın yapısı kolay erişimi mükün kılan bir inşa olarak özetlenebilir. Sık kullandığınız web sitelerine basit ve hızlı erişim için kısayollar oluşturabiliyorsunuz. Bunun yanında tarayıcı üzerinden arama yaparken en fazla kullandığınız web sitelrei ya da daha önceden ziyaret ettiğiniz sayfalar siz aranacak kelimeleri yazarken öneriler olarak karşınıza çıkıyor. Tarayıcının hangi arama motorunu varsayılan arama motoru olarak kullanacağını da seçebiliyorsunuz.

APUS Browser fazla sekmeli internet gezintisini destekliyor. Sekmeler aralarında parmak hareketlerinizi kullanarak geçiş yapabiliyorsunuz. Eğer internet gezinti geçmişinizin kaydedilmesini ve başvuru formu bilgilerinizin toplanmamasını isterseniz tarayıcının incognito – sıcacık gezinti özelliğinden faydalanabiliyorsunuz.

APUS Browser dahili bir indirme yöneticisine sahip. Bu indirme yöneticisi hem dosya indirme hızınıza katkıda bulunuyor keza de indirdiğiniz dosyalara erişmenizi kolaylaştırıyor. Tarayıcının gece modu gece mobil cihazınızı kullanırken gözlerinizin yorulmasını engelliyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi