APUS Flashlight indir

APUS Flashlight indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

APUS Flashlight ücretsiz olarak sunulan ve mobil cihazı neredeyse bir fenere dönüştürebilen bir tatbik.

APUS Flashlight, Android cihazlarınız üstünde kullanabileceğiniz ücretsiz bir fener uygulaması olarak öne çıkıyor. Akıllı telefonların uygulama alanlarının artmasıyla birlikte üreticiler de bu fırsatı iyi bir şekilde değerlendirmeye ve kullanıcıların gündelik yaşamlarında karşılaşabilecekleri sorunlara çözümler sunmaya uğraş harcıyorlar.

APUS Flashlight da bu kapsamda harcanan çabanın sonuçlarından bir adam başına. Karanlık ortamlarda mobil cihazdan aydınlık ışık elde eden bu uygulama ile hiçbir vakit karanlıkta kalmayacaksınız. Uygulamanın en iyi yanlarından bir parça başına de mors alfabesi kodlarıyla planlanmış haberleşme modu. Feneri tıpkı bir iletişim aracı olarak kullanan APUS Flashlight sayesinde yardıma ihtiyacınız olduğunu fenerin yanıp sönme frekansıyla aleyhinde tarafa iletebilirsiniz.

Pil dostu yapısı ile uyuglama çok artı pil tüketmiyor. Kuşkusuz çok uzun süreli kullanımlarda batarya ömrünü etkileyecektir ama önemli bir pil kaybı olmayacaktır. Eğer çoğu kez elektriğin kesildiği bir bölgede yaşıyorsanız APUS Flashlight’ı deneyebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi