Arçelik Akıllı Kumanda indir

Arçelik Akıllı Kumanda indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Arçelik Zeki Kumanda, Arçelik Smart TV serisine ait televizyonları telefon üzerinden teftiş etmeyi karşılayan bir mobil dilekçe.

Arçelik Akıllı Kumanda, Arçelik Smart TV serisine ait televizyonları telefon üzerinden denetim etmeyi sağlayan bir mobil uygulama.

Android işletim sistemine sahip bir mobil cihaza kurabileceğiniz Arçelik Zeki Kumanda uygulaması doğru Arçelik marka akıllı telefonlar uzakta, telefon veya tablet üzerinden yönetilebiliyor. Yazılımı 3 numaralı sürüm ve üstünde olan Arçelikt Smart TV serisine ait televizyonlarla düzenli olan uygulamanın çalışması için zeki tv ile mobil cihazın benzer internet ağını kullanmaları tatmin edici.

Benzer internet ağı üzerinden bağlanmış durumda olan Arçelik Smart TV ve Android aygıt otomatik olarak birbirlerini tanıyorlar. Eğer tanımazlarsa ayarlar kısmından elle birbirlerini taratabilirsiniz.

Arçelik Akıllı Kumanda uygulaması ile tv üzerinde gerektiğinde klavyeyi kullanarak metin girmek de mümkün. Öteki yanlamasına işaretler üzerinden seçimlerinizi yapabilir, alışılmış kumanda gibi kullanabilirsiniz.

Arçelik Akıllı Kumanda uygulamasının öne meydana çıkan özellikleri:

Türkçe ve elverişli arayüz. Otomatik olarak Arçelik Smart TV’yi tanıma. Televizyonu telefondan yönetme imkanı. Televizyona telefondan metin girme, yazı yazabilme imkanı.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi