ASR – Ücretsiz MP3 ses kayıt indir

ASR – Ücretsiz MP3 ses kayıt indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android için ASR – Ücretsiz MP3 ses kayıt uygulaması Android telefonunuzu veya tabletinizi bir MP3 ses kayıt cihazına çevirebilir.

Android için ASRÜcretsiz MP3 ses kayıt uygulaması Android telefonunuzu ya da tabletinizi bir MP3 ses tescil cihazına çevirebilir.

En Ince Ayrıntısına Kadar bedava olan bu dilekçe sayesinde istediğiniz vakit Android cihazınızda uygulamayı açarak ses kaydı yapabilirsiniz. Ortam seslerini herhangi bir süre kısıtlaması olmadan yüksek kalitede kaydedebilen bu başvuru ile istediğiniz sesleri kaydedebileceksiniz.

Kayıt esnasında arama geldiğinde cevaplayamazsınız. Bu yüzden uygulamayı kapatarak aramalara bakmanız gerekir. Uygulamayı Android cihazınıza yükleyip açtığınızda tescil için cihazınızda ne değin yer olduğunu ve bunun vakit ile karşılığını görürsünüz. Seçeneklere bakmak istediğinizde cihazınızın menü tuşuna basın. Burada “Arşiv”, “Ayarlar”, “İpuçları”, “Değerlendir”, “NLL Uygulamaları” ve “Çıkış” seçeneklerini göreceksiniz. Ayarlar bölümünde, açık veya koyu tema seçimi yapabileceğiniz bir seçenek de mevcut. Bunun yanı sıra ekranın otomatik olarak döndürülmesi ya da devre dışı bırakılması, başvuru formu çalışırken ekranın kapanmaması, kayıtların saklanacağı klasörü seçmek, kayıttan sonradan dosyanın isminin görülmesi, telefon konuşması sırasında kaydın duraklatılması, kaydı başlatma ve burdurma butonlarına basıldığında beep sesinin duyulması ya da sesin kapatılması gibi ayrıntılı seçenekler bulunmakta.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi
Etiketler: , , , ,