Assassin’s Creed IV Companion indir

Assassin’s Creed IV Companion indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Assassin’s Creed IV Companion ile oyununuzu her yerden yönetebilirsiniz.

Assassin’s Creed IV Companion eğer bu senenin en iyi oyunlarından biri olmaya aday olan Ubisoft‘un başarılı yapımı Assassin’s Creed 4 Black Flag‘a sahipseniz elbette mobil cihazlarınıza yüklemeniz gereken resmi Assassin’s Creed 4 uygulamasıdır.

Bize oyunumuzu yönetme ve çoğu öbür içeriğine erişebilme imkanı sunan tatbik ile oyunda bize yararlı olacak kazanımlar elde edebiliyoruz. Uygulamanın temel amacı size Assassin’s Creed IV oyunu için bir kılavuz edinmek ve oyun içi öğeleri Android cihazınızdan yönetmemize imkan sağlamaktır. Assassin’s Creed IV Companion ile şu işlemleri yapabilirsiniz: 

İnteraktif Dünya Haritasına Erişebilme:

Assassin’s Creed IV Companion bir uçtan bir uca mobil cihazımızdan Assassin’s Creed 4’ün haritasına göz atabiliyoruz ve oyundakiş görevlerimizi gerçek zamanlı olarak takip edebiliyoruz. Bunun yanına haritaya yer imleri ekleyebiliyor ve oyundaki mekanları arayabiliyoruz. Yakınlaştırma ve uzaklaşma seçeneğine sahip interaktif harita baştan sona arkadaşlarımız bize yardımcı kaptanlık yapabilmekte.

Filonuzu Yönetebilme:

Assassin’s Creed IV Companion ile ele geçirdiğiniz gemilerinizi yoklama edebilir, oyun başında değilken uzakta bu gemileri görevlere gönderebiliri geçitlerin güvenliğini sağlayabilir, kaynak ve para toplayabilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınıza bu yolla destek edebiliyor ve ödüller kazanabiliyorsunuz.

Gelişim Takibi Yapabilme:

Başvuru Formu baştan sona oyun içerisindeki tüm dataya erişebilmektesiniz. Esas görevdeki ilerleme durumu, eşya yaratma ilerlemesi gibi öğeleri buradan öğrenebilirsiniz.

Define Haritalarını Görüntüleyebilme:

Oyunda bulduğunuz hazine haritalarınızı uygulama yoluyla mobil cihazınızda görüntüleyebilir ve mobil cihazınızı ikinci ekranınız olarak kullanarak keza oyunu oynayıp hem de define haritasına göz atabilirsiniz.

Anekdot: Uygulamanın bir takım özellikleri internet erişimi gerektirmektedir. Oyundaki verilerin tatbik ile eşlenebilmesi için Uplay hesabnınızla uygulamaya giriş yapmanız gerekmekte.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi