AtHome Camera indir

AtHome Camera indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

AtHome Camera ile güvenlik kameranızı peşine düşüp takip edebilirsiniz

AtHome Camera, AtHome Video Streamer yazılımı veya uygulamalarıyla güvenlik kamerasına dönüştürdüğünüz bilgisayarınız ya da mobil cihazlarınızdaki yayını takip etmenizi sağlayan bir dilekçe.

Android işletim sistemini kullanan zeki telefon ve tabletlerinize bedava olarak indirip kullanabileceğiniz bir emniyet kamerası uygulaması olan AtHome Camera nerede olursanız olun emniyet kamerasına çevirdiğiniz bilgisayar ya da mobil cihazınızı takip etmenize olanak tanıyor. AtHome Video Streamer uygulaması kullanıcılara düşük maliyetli bir emniyet kamerası çözümü sunuyor. Bu kullanım kullanılarak eski ve kullanmadığınız mobil cihazlarınız veya bilgisayarlarınız bir bebek kamerası, hayvan kamerası ya da emniyet kamerası olarak kullanılabiliyor. AtHome Camera uygulaması ise güvenlik kamerasına dönüştürdüğünüz cihazlardaki görüntüleri izlemenizi ve emniyet kameranızı uzakta yoklama etmenizi muhtemel kılıyor.

AtHome Camera ile yapabilecekleriniz şunlar:

WiFi veya 3G ağı üzerinden emniyet kameranızdaki görüntüleri izleyebilirsiniz Hareket algılandığında bildirimler alabilirsiniz Video kayıtları zamanlayabilirsiniz Güvenlik kamerası kurulu olan cihaz ile iletişim kurarak, bebek, çocuk, insanlarla veya hayvanlarınızla sesli görüşebilirsiniz Güvenlik kamerasındaki görüntüyü sağa, sola, yukarı, aşağı doğru yönlendirebilirsiniz

AtHome Camera’yı kullanabilmek için şu adımları takip etmelisiniz:

AtHome Video Streamer yazılımını veya uygulamalarını emniyet kamerasına dönüştürmek istediğiniz cihaza bu bağlantıları kullanarak yükleyin:

AtHome Video Streamer üzerinden bahşedilen CID id numarasını kaydedin AtHome Camera uygulamasını, güvenlik kamerasını izleyeceğiniz Android cihaza yükleyin, kayıt olarak giriş yapın Daha evvelden kaydettiğiniz CID id numarasını veya QR barkodunu AtHome Camera uygulamasına girerek güvenlik kameranızı izlemeye başlayın

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi