Atooma indir

Atooma indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Atooma, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir asistan vasıta uygulamasıdır.

Atooma, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir yardımcı vasıta uygulaması. Bir başka otomasyon uygulaması olan Atooma, gayet başarılı bir şekilde tasarlanmış diyebilirim.

Az Kalsın zeki telefonunuzu kişisel bir asistana çevirecek değin bilgece geliştirilmiş olan tatbik aslında bir nevi IFTTT sanki başvuru formu diyebiliriz. Burada da tekrar “eğer şu olursa bunu yap” mantığı kullanılmış.

Kullanım ile telefonunuzda manuel olarak yaptığınız öyle çok şeyi otomatize edebiliyorsunuz. Böylece hem zamandan kazanıyor keza de kolaylıkla telefonunuzu kullanmış oluyorsunuz. Yoklama edebileceğiniz şeyler aralarında hem çevrimdışı ayrıca de çevrimiçi işinize yarayacak fonksiyonlar bulunuyor.

Kullanım ile otomatize edebileceğiniz böylece çok özellik bulunuyor. Mesela eve gittiğinizde wifi açmayı, tüm fotoğrafları Dropbox’a kaydetmeyi, pil durumu düşükse bluetooth’u kapatmayı otomatik bir şekilde yapmayı sağlayabiliyorsunuz.

Atooma bununla beraber kolay kullanımı ile de uyarı çekiyor diyebilirim. Uygulamayı göstermek için teknolojiden derecede anlamanız gerekmiyor. Bu yüzden her yaş ve her düzey kullanıcıya hitap ediyor.

Eğer siz de telefonunuzu otomatize etmek isterseniz bu uygulamayı indirip kullanmanızı nasihat ediyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi