Automated Device indir

Automated Device indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
12 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Automated Device, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir muavin vasıta uygulamasıdır.

Automated Device, Android cihazlarınıza bedava olarak indirip kullanabileceğiniz bir yardımcı vasıta uygulaması. Cihazınızı otomatize etmek istiyorsanız bu dilekçe fazla işinize yarayabilir diye düşünüyorum.

Hepimizin telefonlarında gündelik olarak yaptığı ve her tarafta eden aktiviteler mutlaka vardır. Bu aktiviteleri otomatik hale getirerek ayrıca zamandan biriktirmek ayrıca de işimizi kolaylaştırmak isteyebiliriz. Automated Device bütün da bunun için geliştirilmiş.

Automated Device size asıl bazı kurallar sunuyor ve siz de bu kuralları kullanarak cihazınızın bazı şeyleri otomatik olarak gerçekleştirmesini sağlıyorsunuz. Bunun için vakit ya da mekan gibi koşulları kullanabiliyorsunuz.

Örneğin diyelim ki her gün işe bir arkadaşınızla birlikte gidiyorsunuz. Bunun için muhakkak bir yere ulaştığınızda bu arkadaşınıza ne zaman varacağınızı mesaj atmak istiyorsunuz. Bu kullanım ile bunu her gün otomatik olarak yapabiliyorsunuz.

Basit ya da kompleks, bu kullanım ile öyle çok farklı koşul yaratabiliyorsunuz. Hafta içi mesai saatleri, bir lokasyonda yeralma durumu ya da şarjınızın örneğin yüzde yirminin altına düşmesi gibi şeyler bu koşullardan yalnızca bir kaçı.

İstediğiniz koşulu ayarladıktan sonradan ise tek yapmanız gereken cihazınızın gerçekleştirmesini istediğiniz aktiviteyi tercih etmek. Bunlardan bazılarını da wifi akort etme, zil sesi, bluetooth, uçak modu, bir programı açma, kapama, parlaklık akort etme, şarkı çalma, sms gönderme, e-mail gönderme, duvar kağıdı akort etme gibi sayabiliriz. Bunlar da yine yalnızca bir kaçı çünkü tatbik ile yapabileceğiniz onlarca farklı şey var.

Eğer siz de cihazınızı otomatize etmek istiyorsanız bu uygulamayı indirip denemenizi öneriyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

12 kez indirildi