AutomateIt indir

AutomateIt indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

AutomateIt, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir tezgâhtar araç uygulamasıdır.

AutomateIt, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir asistan vasıta uygulaması. Hayatınızı kolaylaştıracak uygulamalar kullanmayı seviyorsanız ve zamanınız sizin için değerliyse bu uygulamayı sevebilirsiniz.

Bir Takım şeyleri otomatize eden yardımcı araç uygulamalarından birisi olan AutomateIt ile Android cihazınızdaki öyle fazla görevin otomatik olarak gerçekleştirilmesini sağlayabilir ve bu nedenle zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Kullanım aracılığıyla başta telefonunuzla ilgili bazı koşullar belirliyorsunuz. Arkasından da bu koşullar gerçekleştiğinde telefonunuzun otomatik olarak yapmasını istediğiniz görevleri belirliyorsunuz.

Uygulamayı birincil indirdiğinizde kolaylıkla kullanmaya başlayabilmeniz için kesin bazı kurallarla birlikte geliyor. Mesela bunlardan bazılarını düşük batarya uyarısı, gece sessize alma, kulaklık taktığında sesi kısma olarak sayabiliriz.

bununla birlikte uygulamayla kullanabileceğiniz otomasyon koşullarından bazıları bluetooth , belli kişiden gelen arama, wi-fi, uçak modu, tatbik durumu bilgisi, hava durumu olarak sayabiliriz. Alt bunlar açık havada onlarca daha durum bulunuyor.

bununla birlikte başvuru formu ile ayarlayabileceğiniz görevlerden bazılarını ise bildirim, ses modu, kulaklık modu, başvuru başlatma, titreşim, tatbik kapatma, mobil datayı kapatma, duvar kağıdı ayarlama gibi sayabiliriz.

Eğer siz de cihazınızı otomatize ederek kullanmayı seviyorsanız bu uygulamayı indirip denemenizi nasihat ediyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi