Automatic Call Recorder indir

Automatic Call Recorder indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Automatic Call Recorder, Android cihazınız üzerinde yapacağınız görüşmeleri kaydetmenizi karşılayan yardımcı ve bedava bir uygulamadır.

Automatic Call Recorder, isminden de anlaşıldığı üzere Android cihazlarınız üstünde yapacağınız görüşmeleri kaydetmek için geliştirilen yardımsever bir uygulamadır. Uygulama yüklendikten daha sonra otomatik olarak yapacağınız tüm konuşmaları kaydetmektedir. Uygulamayı Android telefonlarınıza ücretsiz olarak yükleyerek kullanabilirsiniz.

Tatbik ayarlarından hangi aramaların kaydedileceğiniz ve kaydolma işleminden daha sonra hangilerinin otomatik olarak dinleneceğiniz belirleyebilirsiniz. Google Drive ve Dropbox’a kaydedilen görüşmeleri eşleyerek bulut depolama alanlarından da yararlanabilirsiniz. Bu sayede cihazınızın kendi hafozası dolmamış olur.

Uygulamanın kaydetmiş olduğu görüşme kayıtları gelen kutusuna kaydedilmektedir. Dilerseniz kaydedilecek olan dosyayı değiştirebilirsiniz. Hatta harici bir depolama alanına tüm görüşmelerinizi kaydedebilirsiniz. Lakin bu işlemi yağtığınızda yeni aramalar geldiğinde eski aramalar silinecektir. böylece sizin için önemli olan görüşmeleri kaydetmelisiniz.

3 Farklı standart ayarı bulunan uygulama herşeyi kaydetme, belirli engellediğiniz kişiler dışarıya herşeyi kaydolma ve yalnızca belirledliğiniz kişiler ile yapacağınız görüşmeleri kaydolma olarak ayrı şekilde kullanılabiliyor. Kendi isteğinize kadar bu ayarlardan birini seçebilirsiniz.

Çağrı kaydolma namına aradığınız bütün özelliklere sahip olan Automatic Call Recorder uygulamasını ücretsiz olarak indirerek mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi