Avast Battery Saver indir

Avast Battery Saver indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi7 gün önce
Hemen indir ()
5 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Avast Battery Saver, Android cihazınızın pil ömrünü %20’ye dek uzatabileceğiniz bedava bir kullanım.

Avast Battery Saver, Android cihazınızın zor tüketen ayarlarını optimize ederek pil ömrünü manâlı ölçüde uzatan ve cihazınızı olağan kullanımdan %20 daha uzun zaman kullanmanıza imkan tanıyan küçük boyutlu ve kolay kullanımlı bir kullanım.

Android işletim sistematik cihazınıza ücretsiz indirip kullanabileceğiniz pil ömrü uzatma uygulamalarından biri olan Avast Battery Saver’ın üstün zor tasarruf modu seçeneği sunmayan Android cihazlardan birine sahipseniz epeyce işinize yarayacağını düşünüyorum. Tek dokunuşla internet bağlantısı, parlaklık, uyku modu, Bluetooth, titreme gibi bataryanın çabuk tükenmesine neden olan telefon işlevlerini kapatmanın haricinde hangi uygulamanın pilden ne değin yediğini de görebiliyor ve dilerseniz uygulamayı durdurabiliyorsunuz.

Android cihazınızı ne kadar vakit daha kullanabileceğinizi de öğrenebileceğiniz uygulamanın en dikkat çeken özelliği profil seçeneği sunması. Evde iken, iş yerine gittiğinizde veyahut yatma esnasında profiliniz otomatik olarak değiştiriliyor ve o profil için belirlediğiniz ayarlar telefona uygulanıyor. Profillerin konuma tarafından veyahut bölgedeki kablosuz ağa tarafından değişmesi de epeyce güzel düşünülmüş. Bu üç profil dışarıda şiddet zamanlarda kullanacağınızı düşündüğüm ivedi durum modu bulunuyor. Acele koşul modu hali hazırda amiral gemisi modellerde gördüğümüz üstün güç tasarruf modundan ayrı değil. Cihazınızın pil yüzdesi belirlediğiniz bir seviyeye ulaştığında belirlediğiniz ayarlar uygulanarak tasarruf sağlanıyor.

Android cihazınızın uzun vakit gitmeyen bataryasından şikayet ediyor ve de pil ömrünü uzatmak için bir uygulama arayışı içerisindeyseniz Avast Battery Saver’ı ücretsiz indirip denemenizi öneririm.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

5 kez indirildi
Etiketler: , , , ,