Avast Cleanup indir

Avast Cleanup indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
6 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android cihazlarınızın önbelleğini ve bütün geveze dosyalarını temizleyerek performans artışı karşılayan başarılı bir başvuru.

Avast Cleanup uygulamasını kullanarak, Android işletim sistematik cihazlarınızın önbelleğini ve gereksiz dosyalarını temizleyebilirsiniz.

Akıllı telefonunuzun depolama alanında temizlik gerçekleştirmek için kullanabileceğiniz Avast Cleanup uygulaması bütün gereksiz dosyalar, önbellek ve minik resimleri temizleyen başarılı bir kullanım. Telefonunuzun depolama alanını büyük bir ölçüde boşaltarak performansını arttıran başvuru formu sayesinde cihazınızı rahatlatabilirsiniz.

Cihazınızın hafızasını hızlıca inceleme ederek, bütün geveze verileri belirleyen Avast Cleanup, tek tıkla bu işi halletmenizi sağlıyor. Yersiz veriler, sistem önbelleği, minik resimler, montaj dosyaları ve kalıntıları, kullanılmayan dosyalar ve APK dosyalarını temizleyebileceğiniz gerçekte bulunan Gelişmiş Arıtma seçeneği de, cihazınızdaki tüm veriler hakkında detaylı bilgi almanızda tezgâhtar oluyor. Yok Sayılanlar listesi doğruca de temizlenmesini istemediğiniz verileri işaretleyebileceğiniz Avast Cleanup, verilerinizi bulut depolama servisi Dropbox’a kaydederek istediğiniz süre ulaşabilmenize olanak karşılayan Buluta Aktarma özelliğini de bünyesinde barındırıyor.

Eğer siz de telefonunuzun hafızasında tasarruf etmek ve tüm geveze verileri temizleyerek cihazınızın performansında çoğaltma sağlamak istiyorsanız, uygulamayı bedava olarak deneyebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

6 kez indirildi