Avast GrimeFighter indir

Avast GrimeFighter indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi6 gün önce
Hemen indir ()
5 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Avast GrimeFighter, Android cihazdaki patavatsız dosyaları, uygulamaları silerek depolama alanı açan bedava bir başvuru formu.

Avast GrimeFighter, Android tabanlı telefon ve tabletinizdeki patavatsız bütün dosyaları, uygulamaları silerek cihazınızın performansını artıran ücretiz bir optimizasyon ve temizleme uygulaması olarak öne çıkıyor.

Android işletim sistemli cihazınıza vakti vaktinde yüklediğiniz oysa kullanmadığınız uygulamalarım kalıntılarını, ufak resimleri ve depolama alanını önemli anlamda daraltan öteki dosyaları bularak temizleyen Avast GrimeFighter bu sayede ayrıca cihazınızın dahili depolama alanını önemli ölçüde genişletiyor, hem de eski hızına kavuşmasına yardımcı oluyor.

Android cihazımda şimdiye değin kullandığım en modern ve sade arayüze sahip patavatsız dosya, başvuru silme uygulaması diyebileceğim Avast GrimeFighter, birincil açıldığında cihazınızda kullanılabilir alanı hesaplıyor. Ne kadar boş alanınız olduğunu ve ne kadar alanın kullanıldığını açılış ekranında görebiliyorsunuz. Bu noktadan sonradan iki seçeneğiniz var: Hızlı temizleme ve Gelişmiş temizle. Süratli arıtma, cihazınızı tek dokunuşla tüm boşboğaz dosyalardan, kalıntılardan kurtaracağınız ve seçenek sunmayan silme şekli. Öteki seçenek olan Gelişmiş temizleme ise Android cihazınıza yüklediğiniz bütün uygulamaları kapladıkları bölge ile birlikte görebildiğiniz, yalnızca montaj için kullandığınız sonradan kullanmadığınız apk dosyalarını silebildiğiniz, uygulamaların tescil dosyalarını silebildiğiniz ve dilerseniz medya dosyalarınızı silebileceğiniz ve filtreleme imkanı da sunan epeyce detaylı bir seçenek.

Ayrıca yeni ayrıca de ileri seviye Android kullanıcılarına hitap eden Avast GrimeFighter’ın en manâlı özelliği ise verilerinizi buluta depolamanıza müsade vermesi. Video ve fotoğraflarınızın yanı sıra oyun kayıt verileri gibi depolama alanını işgal eden öğeleri uygulamadan ayrılmadan Dropbox hesabınıza aktarabiliyorsunuz. Dilerseniz bu işlem tamamlandıktan sonradan dosyalarınızın cihazınızdan silinmesini sağlayabiliyorsunuz.

Avast GrimeFighter, uygulamaların bıraktığı kalıntıları, önbellekleri, montaj dosyalarını kısacası Android cihazınızın kapasitesini doldurarak cihazınızı olması gerekenden daha yavaş kullanmanızı karşılayan tüm gereksizleri bularak temizleyen kolay ve etkin bir uygulama olmuş. Ücretsiz olması ve reklam içermemesi de harika.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

5 kez indirildi