Avea Cihaz Danışmanı indir

Avea Cihaz Danışmanı indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Avea Cihaz Danışmanı uygulaması ile akıllı telefon ve tabletlerin özelliklerine erişebilir, karşılaştırabilir, kampanyaları takip edebilirsiniz.

Avea Cihaz Danışmanı uygulamasını Android zeki telefon ya da tabletinize yükleyerek en son meydana çıkan ve bir süredir piyasada olan tüm zeki mobil cihazların teknik özelliklerinde bakabilir, aygıt kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Bir zeki telefon ve tablet elde etmek istiyor fakat hangisini alacağınızı karar veremiyorsanız güncel akıllı cihazları teknik özelliklerine kadar listeleyen ve cihazları karşılaştırabilen Avea Cihaz Danışmanı size tezgâhtar olacaktır. Yalnızca mobil cihazların özelliklerini öğrenmekle kalmayacak, seçtiğiniz cihazı tarifenize ek – internet paketli – herşey dahil ve peşin olarak satın edinmek istediğinizde ne değin ödeyeceğinizi öğrenebilirsiniz. Bütçeniz kısıtlıysa veya bir akıllı cihaza çok para vermem diyorsanız Avea, Türk Telekom ve TTNET’in sunduğu aygıt kampanyalarını da inceleyebilirsiniz. Dilerseniz e-posta adresinizi vererek kampanyaların posta kutunuza iletilmesini sağlayabilirsiniz.

Avea Aygıt Danışmanı uygulamasını internet bağlantısı olmadan da kullanılabilirsiniz. Ama aktüel kampanyaları görebilmek için etkin internet bağlantınızın olması koşul.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi