Avea Oyun indir

Avea Oyun indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi6 gün önce
Hemen indir ()
5 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Avea Oyun Türkçe içeriğe sahip olan bir mobil dilekçe marketidir

Avea Oyun eğer mobil cihazlarınızda oyun oynamayı seviyorsanız size birçok eğlenceli yeni mobil oyun önerisi sunabilen bir oyun mağazası.

Android işletim sistemini kullanan zeki telefon ve tabletlerinize tamamen bedava olarak indirip kullanabileceğiniz bir oyun marketi olan Avea Oyun, Türkiye’nin 3 büyük GSM şirketlerinden biri olan Avea göre yayınlanmış olan resmi bir Avea uygulaması. Avea Oyun temel olarak kullanıcılara birbirinden hoş Android oyunları keşfetmeleri için yardımcı olan bir başvuru formu. Normalde Android cihazlar için bu işi Google Play üzerinden de yapabiliyoruz; fakat Avea Oyun’un büyük bir avantajı var; o da Avea Oyun’da yer alan açıklamaların adamakıllı Türkçe olması. Bu sayede her mobil oyun sever Avea Oyun içerisinde yer verilen oyunların açıklamalarını rahatça anlayabiliyor ve oynayacağı oyunları seçerken daha basit karar verebiliyor.

Avea Oyun uygulaması içerisinde oyunlar derli toplu bir şekilde yığılmış. Avea Oyun içerisindeki oyunlara kategoriler biçiminde ulaşabiliyorsunuz. Bu oyun kategorileri arasından beğendiğiniz oyun türlerini seçebilir ve indirmeye başlayabilirsiniz. Ayrıca oyunları bedava veya ücretli olmalarına göre filtrelemeniz de mümkün. Beğendiğiniz uygulamaları Avea Oyun üzerinden indirmeye başlayabiliyorsunuz.

Avea Oyun uygulaması içerisinde en çok ilgi gören, en fazla indirilen, en yeni oyunlara da ayrı olarak göz atabiliyorsunuz. Hem tatbik asıl sayfasını açtığınızda yeni oyunlar size hoş bir dizilim ve görünüm ile sunuluyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

5 kez indirildi