AVG Cleaner indir

AVG Cleaner indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

AVG Cleaner, Android cihazınızın performansınız artırabileceğiniz ücretsiz bir Android hızlandırma uygulamasıdır.

AVG Cleaner, Android kullanıcılarının zeki telefonları ve tabletleri üstünde patavatsız olan içerikleri temizleyerek ekstra depolama alanı yaratan ve cihazların sistem performansını artıran ücretsiz bir uygulamadır.

Çağrı, mesaj ve tarayıcı geçmişlerinizi çabuk bir şekilde silmenize ihtimal sağlayan başvuru formu, hem RAM önbelleğine küskün bütün uygulama verilerini saptama ederek, bunların cihazın dahili belleğinden ve SD kart üzerinden kaldırmanızı da sağlar..

Başvuru içerisinde yer alan kullanım kaldırma arabulucu sayesinde, Android cihazlarınız üstünde bulunan tüm uygulamaları en son kullandığınız tarihleri, uygulamaların kullandığı pil miktarını ve uygulamaların kapladığı depolama alanını görüntüleyebilirsiniz. Bu sayede zahmetsizce tercih yaparak istediğiniz uygulamaları geride iz kalmayacak bir şekilde Android cihazlarınız üzerinden kaldırabilirsiniz.

Akıllı telefonunuzun ya da tabletinizin ilk günkü performansıyla çalışması için kullanabileceğiniz AVG Cleaner, adamakıllı ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Modern arayüzü ve şık tasarımıyla da dikkat çeken uygulamanın kullanımı da oldukça kolaydır ve her seviyeden mobil kullanıcı göre rahatlıkla kullanılabilir.

Daha yüksek performanslı ve çabuk çalışan bir Android cihazınız olsun istiyorsanız AVG Cleaner’ı mutlaka denemenizi öneririm.

AVG Cleaner Özellikleri:

Tarayıcı geçmişini silme Telefon çağrılarını silme Telefon mesajlarını silme RAM önbelleğini temizleme Uygulamaları en son kullanım tarihine göre görüntüleme ve silme Kullanılmayan dosyaları silerek ekstra depolama alanına sahip olma

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi