AVG TuneUp – Battery Saver indir

AVG TuneUp – Battery Saver indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi5 gün önce
Hemen indir ()
5 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

AVG TuneUp – Battery Saver, Android cihazda çoğu ayara zahmetsizce ulaştıran ve pili verimli göstermek için tezgâhtar olan bir mobil başvuru formu.

AVG TuneUp – Battery Saver, Android cihazda birçok ayara kolayca ulaştıran ve pili verimli kullanmak için yardımcı olan bir mobil başvuru formu.

Bu başvuru formu içinde yer alan kullanım yönetici ile o sırada çalışan oyunları ve uygulamaları görebilirsiniz. Çalışan uygulamaları kapatabilirsiniz. İsteyen kullanıcılar bir uygulamayı sistem kolayca kaldırabilirler.

Cihazın pili hakkında sıcaklık ve kalan kuvvet gibi bilgiler sunulan dilekçe ile hangi eylemi ne dek yapabileceğiniz de öngörülüyor. Misal olarak emin bir seviyeye inmiş pil gücü ile ne değin süre 3G görüşmesi yapabilirsiniz ya da ne kadar zaman video izleyebilirsiniz biçiminde tahmini bilgilere ulaşabiliyorsunuz. Pilinizin azalması halinde dilerseniz zorlama yönetimi devreye girip başvuru sürenizi uzatabiliyor.

Mobil cihazınızda yer alan uygulamaların ve oyunların hangisinin ne dek bilgi kullandığını görmenizi sağlayan AVG TuneUp – Battery Saver ile dilediğiniz birinin veri kullanımı durdurabiliyorsunuz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

5 kez indirildi