Avira Home Guard indir

Avira Home Guard indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Avira Home Guard uygulaması, zeki eşyalarınızı güvenlik açıklarına karşısında korumanızı sağlıyor.

Avira Home Guard uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan zeki konut eşyalarınızı uzakta denetim edebilmeniz mümkün.

Yeni nesil akıllı konut eşyaları, sundukları teknolojiyle birlikte dilediğiniz her yerden erişim ve denetim imkanı sunuyorlar. Emniyet sistemler, konut otomasyonları, termostatlar ve modem, zeki telefonlar, tabletler, yazıcı ve tarayıcılar, ziyafet ürünleri, bilgisayarlar vb. eşyaları da uzakta yönetebilmeniz oldukça kolay. Avira Home Guard uygulaması, evde olmadığınız zamanlarda unuttuğunuz bir şey olduğunda eve dönmenize lüzum kalmadan kontrol ve erişim imkanı sunuyor.

İnternete bağlanabilen cihazlarınızı uygulama üzerinden eşleştirdikten sonra erişebilmenize ihtimal tanıyan uygulamada, ağa bağlı cihazlarınızın kötü niyetli kişiler kadar kullanılmasını engellemek için güvenlik açıklarını tarayarak gerekli durumlarda sizleri bilgilendiriyor ve gerekli bilgileri iyice sizlere sunuyor.. Ağa bağlanan cihazları otomatik olarak tarayarak sizlere sunan Avira Home Guard uygulamasını bedava olarak indirebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi