B1 File Manager indir

B1 File Manager indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

B1 File Manager, Android cihazınız için eksiksiz ve ücretsiz dosya yöneticisidir.

B1 File Manager, Android akıllı telefon ve tabletinizde kullanabileceğiniz bütün özellikli ve ücretsiz dosya yöneticisidir. Mobil cihazınızdaki ve buluttaki dosyalarınızı organize etmenin yanı sıra arşivli dosyalarınıza göz atabilirsiniz.

B1 File Manager ile dahili depolama alanındaki, zihin kartınızdaki ve bulut hesaplarınızdaki dosyaları görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz. Dosya ve klasörlerinizi taşıyabilir, kopyalayabilir, her yerde adlandırabilir, silebilirsiniz. Benzer anda ansızın artı dosya ve klasörü seçebilirsiniz. Arama kutusunu kullanarak istediğiniz dosyaya çarçabuk ulaşabilirsiniz. En fazla gereksinim duyduğunuz klasörler için yer imleri oluşturabilir, istediğiniz zaman arama ile uğraşmadan derhal erişebilirsiniz. Dropbox, Google Drive, OneDrive, Box hesaplarınıza erişerek burada tuttuğunuz dosyaları cihazınıza indirebilirsiniz. Başvuru Formu antre bilgilerinizi otomatik olarak sakladığından bulut hesaplarınıza her girişinizde kullanıcı adı ve parola girmek durumunda kalmazsınız.

Yenilikçi ve seri arayüz ile gelen bedava dosya yöneticisi B1 File Manager, B1 Free Archiver’ın da özelliklerini kullanımınıza sunar. Zip ve rar dosyaları başta elde etmek üzere tüm sıkıştırılmış dosyaları rahatlıkla açabilir, sıkıştırılmış dosyaların tamamını açmadan içlerini görebilir, parola ile korunan arşiv dosyaları oluşturabilirsiniz. Sıkıştırılmış dosyalar arka planda açılır ve hazırlanmış ülkü geldiğinde bildirim alırsınız.

B1 File Manager Öne Meydana Çıkan Özellikleri:

Telefonun kendi hafızasındaki ve sd karttaki dosya ve klasörleri görebilirsiniz. Ansızın fazla dosya ve klasörü seçebilirsiniz. Sık kullandığınız klasörleriniz için yer imi oluşturabilirsiniz. Dosya uzantısına göre arama yapabilirsiniz. Bulut hesaplarınızdaki dosyalara erişebilirsiniz. Dosyalarınızı sıkıştırabilir, sıkıştırılmış dosyaları açabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi