B1 Free Archiver indir

B1 Free Archiver indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

B1 Free Archiver, akıllı telefon ve tabletlerle ahenkli ücretsiz, basit kullanımlı arşiv yönetim uygulamasıdır.

B1 Free Archiver, Android’li akıllı telefon ve tabletinizde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz açık kaynak kodlu kayıtlar yönetme uygulamasıdır. Tüm platformlarda kullanılabilen bu ücretsiz arşiv uygulaması popüler bütün evraklar dosyalarını sorunsuzca açabiliyor. Kullanması da epeyce basit.

B1 Free Archiver, zip, rar, b1 dahil 34 öbür formatta sıkıştırılmış dosyaları açabilen kullanıcı dostu ara yüz ile gelen iyice bedava bir dosya sıkıştırma / açma uygulaması. Parolayla korunan zip, rar ve Zz uzantılı dosyaları da açabilen başvuru tamamen çıkarma işlemi yapmadan da dosyaların içerisini görüntüleme ve istediğiniz bir dosyayı sonuç imkanı da tanıyor.

Pat Diye artı dosya ve klasör seçimini destekleyen başvuru ile sıkıştırılmış dosyalarınız arasında gezinebiliyor, kopyalama, yapıştırma, silme, yeniden adlandırma işlemlerini yapabiliyor, dosya özelliklerine bakabiliyorsunuz.

B1 Free Archiver Özellikleri:

RAR ZIP dahil 34 formatı sorunsuzca açar. Pat Diye pozitif klasör ve dosya seçimini destekler. Sıkıştırılmış dosyaları düzenleme imkanı tanır. Partlı dosyaları da rahatlıkla açabilir. Parolayla korunan zip ve b1 arşivlerini açabilir. Arka planda çalışır. Dosyaları çıkarmadan içerisine bakma izni verir. Kullanımı basit ve ücretsizdir.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi