Baby Sleep Sounds indir

Baby Sleep Sounds indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
13 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Baby Sleep Sounds uygulaması doğru bebeğinizin zahmetsizce uyumasını sağlayabilirsiniz.

Baby Sleep Sounds, yeni bebek sahibi olmuş ebeveynler için hayat kurtarıcı nitelikte olan bir başvuru formu. En Ince Ayrıntısına Kadar bedava olarak sunulan bu uygulamayı Android cihazlarımıza bedava olarak indirebiliyoruz. Peki uygulamanın esas işlevi ne?

Başta belirtmeliyiz oysa, tatbik uyumakta zorluk çeken, sıkça ağlayan bebeklerin seveceği tarzda sesler çıkartarak onları sakinleştirmeye yarıyor. Tekdüze bir çizgide ilerleyen sesler bir süre sonra uyku getiriyor ve bebekleri mışıl mışıl uyutuyor.

Gerçekte yer alan seslerin sağlığa hiçbir şekidle zararı bulunmuyor. Diğer bir ifadeyle, bebeğiniz ne süre uyumakta zorlanırsa Baby Sleep Sounds’ı kullanarak onu sakinleştirebilir ve uykuya dalmasını kolaylaştırabilirsiniz.

Gerçekte yer alan sesler;

Çamaşır makinesi Saç kurutma makinesi Kuşlar Uçak Yürek atışı Tren Otomobil Okyanus dalgaları Yağmur sesi Süpürge Orman sesleri

Bebekler bu tarz seslere bayılır. Eğer siz de bebek sahibiyseniz ve onun kolay bir şekilde uykuya dalmasını istiyorsanız Baby Sleep Sounds’ı mutlaka denemelisiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

13 kez indirildi