Baby Soother indir

Baby Soother indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Baby Soother, bebeğinizin daha basit ve dar bir şekilde uyuması için geliştirilen bedava bir Android uygulamasıdır.

Baby Soother, bebeğinizin en sevdiği sesleri dinleyerek sıcacık ve zahmetsizce uyumasını sağlamak amacıyla hazır bir Android uygulamasıdır.

çoğunlukla rahatlatıcı müzikler ile batmış olan tatbik, bebeğinizin uyumasına muavin edebilmek için bir fazla düşük frekanslı ses bulunduruyor. Bu sesler sahip olduğu rahatlatma etkisiyle birlikte, bebeklerinizin ağlamayı bırakmasını ve rahatça uyumasını sağlamaktadır.

13 Öbür ses seçeneğinden bebeğinizin en fazla hoşuna gideni seçerek, yineleme özelliğini açabilir ve böylece bebeğiniz uyuyana dek rahatlamasını sağlayabilirsiniz.

Saç kurutma makinesi, çamaşır makinesi, kalp atışı, saat sesi ve okyanus dalgaları gibi sesler içerisinden bebeğinizin en çok rahatlamasını ve sakinleşmesini sağlayanı bularak uyku zamanı geldiğinde açabilir ve dinletebilirsiniz.

Bebeklerinizin özellikle küçükken yaşadığı uyku ve ağıt problemlerini ortadan kaldırabilecek olan Baby Soother uygulamasını ücretsiz olarak Android telefon ve tabletlerinize yükleyerek kullanmanızı nasihat ederim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi