BAC Alcohol Calculator indir

BAC Alcohol Calculator indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

BAC Alcohol Calculator uygulamasıyla kanınızda kaç promil alkol olduğunu Android cihazlarınızdan hemencecik öğrenebilirsiniz.

BAC Alcohol Calculator uygulaması, şimdiye değin karşılaştığımız en başarılı Android için içki hesaplama uygulamaları aralarında yer alıyor ve oldukça artı sayıda kişiselleştirme seçeneğine sahip diyebilirim. Bedava olarak sunulan ve oldukça sade bir arayüzle birlikte gelen tatbik, alkollü bir gecenin ardından ne süre ne kadar alkolün kanınızda dolaştığını kolaylıkla gösterebiliyor ve bu nedenle içerken ne kadar vakit alkollü kalacağınızı hesaplamanıza asistan oluyor.

Alkol hesaplama işlemleri için sizden cinsiyetinizi, ağırlığınız, boyunuzu ve yaşınızı istek eden kullanım, bu kişisel verilerin girilmesinin peşinde hangi içecekten ne değin içtiğinizi de girmenizi istek ediyor ve içmeye başlama zamanı, içiş süresi gibi diğer bilgileri de tamamladıktan sonra tek yapmanız gereken hesaplama butonuna akın etmek oluyor.

Hesaplama butonuna basmanızın ardındaki gün gün ve saat saat kanınızda ne değin alkol olacağını görebiliyorsunuz ve ona tarafından önleminizi alabiliyorsunuz. Bilhassa yola çıkmak için kanındaki alkolün temizlenmesini bekleyecek olanların bu konuda epeyce takviye alabileceğini düşünüyorum.

Uygulamanın arayüzü genel olarak kolay kullanımlı ama bir defa hesaplama yaptıktan sonradan bitmiş bir hesaplama yapmak istediğinizde sonuç gelmeme hatasıyla karşılaşmanız olası. Böyle bir can sıkıntısı karşınıza çıkacak olursa uygulamayı en ince ayrıntısına kadar sonlandırdıktan daha sonra her yerde açmanız sorunun giderilmesini sağlayacaktır.

Android alkol hesaplama uygulamaları arayanların göz atmadan geçmemeleri gereken bir promil hesaplama uygulaması olduğunu düşünüyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi