Back Key End Call indir

Back Key End Call indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
13 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Back Key End Call ile çağrılarınızı daha seri bir şekilde sonlandırabilirsiniz

Back Key End Call kullanıcılara geri tuşunu kullanarak çağrı sonlandırma konusunda yarımcı olan bir mobil uygulamadır.

Android işletim sistemini kullanan zeki telefonlarınıza iyice bedava olarak indirip kullanabileceğiniz bir çağrı sonlandırma uygulaması olan Back Key End Call sayesinde ekrandaki alışılmış dokunmatik kontroller yerine telefonunuzun geri tuşunu kullanarak tek hareketle çağrılarınızı sonlandırabilirsiniz. Eğer Android cihazlarınızın geri tuşunu kullandığınız çağrılarınız hala devam ediyorsa ve yalnızca ana ekrana dönüyorsanız bu uygulamadan faydalanabilirsiniz.

Back Key End Call keza sizin gönderdiğiniz çağrılarda ayrıca de size gelen çağrılarda işe yaramakta. Başvuru Formu ile birlikte elverişli ek özellikler de geliyor. Örnek olarak Back Key End Call ile telefonunuzu çağrıları sonlandırdıktan sonradan otomatik olarak ekranı kilitleyecek şekilde yapılandırabiliyorsunuz. Keza geri tuşuyla çağrı sonlandırdığınızda titreşimle uyarı verilebiliyor.

Epeyce minik boyutlu bir başvuru formu olan Back Key End Call, Android cihazınızı yormadan çalışabilmekte. Servis yalnızca çağrılar başlarken aktifleşmekte ve çağrılar sonlandığında otomatik olarak sonlanmakta.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

13 kez indirildi