Baidu Browser indir

Baidu Browser indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
15 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Baidu Browser epeyce süratli bir Android internet tarayıcısıdır

Eğer Android cihazınız için çabuk internet tarayıcısı arayışındaysanız Baidu Browser tüm ihtiyacınızı karşılayabilecek bedava bir Android internet tarayıcısıdır.

Baidu Browser’ı benzerlerinden ayıran nitelik düşük donanıma sahip telefonlarda bile yüksek performans verebilmesidir. Baidu’nun internet tarayıcısı standart bir Android tarayıcıya kadar %30’a değin sürat artışı sunabiliyor ve internet gezintilerinizi çok daha kuytu bir şekilde yapabilmenize olanak sağlıyor. Epeyce minik dosya boyutuna sahip uygulama depolama anlamında da Android cihazınıza siklet oluşturmamakta.

Baidu Browser’ın bir diğer kuvvetli yönü ise internet kotanız için ekonomik bir çözüm oluşturmasıdır. Uygulama dahili data sıkıştırma özelliği doğruca aktarma edilen bilgi miktarını %90’a dek düşürebiliyor ve internet kotanızdan daha eksik tüketmenizi sağlıyor. Sadece bu özellik bile Baidu Browser’ın seçim edilmesi için büyük bir sebep.

Baidu Browser’ın gelişmiş video oynatma optimizasyonu ile hızlı, aksamadan ve sorunsuz bir şekilde videolarınızı tarayıcınız üzerinden oynatabilir, ek yazılımlar kullanım derdinden kurtulursunuz. Keza tek dokunuşla video paylaşabilmeniz de mümkündür.

Baidu Browser sade ve çağdaş bir arayüze sahiptir. Parmak hareketleriyle tarayıcıyı yönetebildiğiniz ve sayfalar arası geçiş yapabildiğiniz gibi gözde internet sayfalarınızı ana sayfaya yerleştirerek bu sitelere zahmetsizce erişebiliyorsunuz. Web screenshot özelliğiyle ziyaret ettiğiniz internet sayfalarının görüntülerini fotoğraf dosyası olarak Android cihazınıza kaydedebilirsiniz. Gece modu sunan Baidu Browser bu özelliğiyle ekranınızı karanlıkta okumaya optimize ederek pil tüketiminizi azaltmanızı sağlıyor. Baidu Browser birçok eğlenceli oyuna ve içeriğe erişmenizi basit ayla getirmektedir.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

15 kez indirildi