Bass Booster indir

Bass Booster indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Bass Booster ile Android cihazınızdaki bas sesleri arttırabilirsiniz

Bass Booster kullanıcılara Android cihazlarında bas yükseltme ve ses arttırma işlemlerini gerçekleştirmelerinde yardımcı olan ve bedava olarak kullanılabilen bir bas güçlendirme uygulamasıdır.

Bass Booster bize Android cihazımızın bas seviyesini ayarlama imkanı vermektedir. Android akıllı telefon ya da tabletlerimize herhangi bir kulaklık veya hoparlör bağladığımızda kimi vakit müzik dinlerken veya video seyrederken düşük bas sesler bizi rahatsız edebiliyor. Müzik dinleme ve video seyretme uygulamalarının bazıları bu iş için ekolayzır ayarları sunsa da çoğu uygulamada ekolayzır ayarı yoktur. böylece düşük bir ses kalitesi ortaya çıkabiliyor. Bass Booster işte bu gibi durumlarda bize asistan oluyor ve ses kalitesini yükseltiyor.

Bass Booster Android cihazınız dahili ekolayzırında bulunan düşük frekansları kuvvetlendiren bir uygulamadır. Bu sayede Android cihazlarınızdan daha derin bas sesleri alabiliyorsunuz. Bunun yanına Bass Booster yoluyla Android cihazınızın genel ses seviyesini de yükseltebilmeniz mümkün. Dilekçe tüm bu işlemleri pratik bir şekilde gerçekleştirebiliyor. Tek yapmanız gereken uygulamayı açarak kaydırma çubuklarıyla bas ya da genel ses seviyesini değiştirmek.

Bass Booster’dan verim alabilmeniz için kulaklık ya da hoparlör kullanmanız tavsiye edilmektedir. Başvuru Formu dahili hoparlörler ile fazla verimli çalışmamaktadır.

Not: Reklam destekli uygulamayla birlikte Android cihazınıza ek reklam yazılımları da yüklenmektedir. Dilediğinizde bu yazılımları kaldırabilmeniz mümkündür.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi