Bataria – Battery Saver indir

Bataria – Battery Saver indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Bataria – Battery Saver ihtiyaç duyduğunuzda Android cihazınızın kapanmasını önleyebilen bir mobil uygulamadır

Bataria – Battery Saver eğer Android cihazınızın gereklilik duyduğunuz anlarda pilinin bitmesinden ve kapanmasından şikayetçiyseniz kullanabileceğiniz bir mobil pil ömrü uzama uygulamasıdır.

Android işletim sistemini kullanan zeki telefon ve tabletlerinize bedava olarak indirip kullanabileceğiniz bir pil ömrü uzama uygulaması olan Bataria – Battery Saver ile Android cihazınızın pilinin daha uzun zaman dayanmasını sağlayabiliyorsunuz. Android cihazlarımız normalde arkaplanda birçok ayrı hizmet çalıştırmaktadır. Bu uygulamalar internet bağlantınızı kullanmaktadır. Dolayısıyla internet bağlantınızı kendiniz kapatmadığınız sürece telefonunuz uyku modundayken internet üzerinde veri trafiği gerçekleştirir ve batarya kullanımı artar. Bataria – Battery Saver doğru internet bağlantınızı otomatik olarak denetleyebiliyorsunuz.

Bataria – Battery Saver sahip olduğu görev yöneticisi doğruca kullanmadığınız uygulamaları sonlandırmanıza tezgâhtar olmakta. Böylece işinize yaramayan uygulamaların pil ömrü tüketmesini engelleyebilirsiniz. Tatbik ile oluşturacağınız profil ile şiddet tasarrufu modunda ekran parlaklığınızın hangi seviyede olacağını, Bluetooth, kablosuz ağ, otomatik senkronizasyon, otomatik döndürme özelliklerinden hangilerinin kapalı olacağını kendiniz belirleyebiliyorsunuz. Hem zamanlama özelliğine sahip olan dilekçe belli saatler aralarında Android cihazınızın otomatik olarak zorlama tasarrufu ayarlarınızı uygulamasını sağlayabilirsiniz. Aynı şekilde belirlenmiş bir batarya seviyesine ulaşıldığında kuvvet tasarrufu ayarlarının otomatik olarak devreye girmesini sağlayabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi