Battery Defender indir

Battery Defender indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Battery Defender doğru Android cihazınızı fazla daha uzun süre kullanabilirsiniz

Battery Defender kullanıcılara mobil cihazları için pil ömrü uzama imkanı veren kullanışlı bir uygulamadır.

Android işletim sistemini kullanan mobil cihazlar için tasarlanmış olan ve bedava olarak indirip kullanabileceğiniz bir pil ömrü uzatma uygulaması olan Battery Defender ile ihtiyaç duyduğunuz anlarda Android cihazınızın pilinin bitmesini ve kapanmasını engelleyebilirsiniz. Akıllı bir şiddet idare sistemine sahip olan Battery Defender Android cihazınızdan en yüksek verimi alabilmeniz için zorunlu ayarları otomatik olarak uygulayabilmekte.

Android cihazların çalışmaları sırasında kullandığınız uygulamaların haricinde arkaplanda birçok hizmet çalışır. Bu hizmetler uygulamalarınızın senkronize olması ve belirli bildirimleri alabilmeniz için durmadan internet bağlantınızı kullanarak ilave batarya tüketimi oluştururlar. Battery Defender bu hizmetleri tespit edebilmekte ve interneti kullanma sıklıklarını azaltarak pil ömrünüzü uzatabilmektedir.

Battery Defender ekranınız otomatik olarak kapandığında WiFi ve Bluetooth bağlantılarınızı kapatabilmekte. Bunun yanına kesintisiz internete emrindeki kalması gereken uygulamalar için istisnai ayarlar da oluşturabilmektesiniz. Kullanım uyku zamanlarınızı belirlemenize ve uyku zamanınızda en fazla zorlama tasarrufu elde etmenize muavin oluyor.


sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi