Battery Save Booster indir

Battery Save Booster indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
13 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Battery Save Booster ile Android cihazınızı daha uzun süre kullanabilirsiniz

Battery Save Booster mobil cihazların en büyük problemi olan batarya ömrü problemine çözüm üretmek nedeniyle geliştirilmiş bir batarya ömrü uzatma uygulamasıdır.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir pil ömrü uzatma uygulaması olan Battery Save Booster bir uçtan bir uca gereklilik duyduğunuzda şarjı biten Android cihazınızın pilinin daha uzun vakit dayanmasını sağlayabilirsiniz. Günlük kullanımda Android cihazlarımızda internette gezinti yapar, mesajlaşma ve yazışmalar gerçekleştirir, yardımcı uygulamalardan faydalanır ve oyunlar oynarız. Bu uygulamalar değişen pil ömrü tüketim değerlerine sahip oldukları gibi arkaplanda çalışan çoğu minik hizmet ve uygulama da batarya ömrünüzden yer. Bu küçük hizmet ve uygulamalrı kendi elimizle kapatsak bile tekrar başlamaktalar ve takiplerini gerçekleştirmek epeyce zor olmakta. İşte bu cins durumlarda Battery Save Booster’dan yararlanabilirsiniz.

Battery Save Booster temel olarak Android cihazınızın arkaplanında çalışan hizmet ve uygulamaları sizin için otomatik olarak denetler ve batarya ömrünüzü gereksiz yere tüketmelerini engeller. Bunun yanına internet bağlantınızı da denetleyebilen Battery Save Booster internet bağlantınızın düşüncesiz olduğu durumlarda WiFi ve 3G bağlantınızı da otomatik kapatabilmekte.

Battery Save Booster batarya ömrünüzü bildirim alanında gösterebilen bir widget ile birlikte geliyor. Uygulama, Battery Save Booster kullanarak ne değin batarya ömrü tasarrufu yapabileceğinizi de size söyleyebilmekte.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

13 kez indirildi