Battery Stats Plus indir

Battery Stats Plus indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
13 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Battery Stats Plus, bedava olarak indirebileceğimiz kapsamlı ve kolay kullanımlı bir batarya peşine düşüp takip uygulaması.

Battery Stats Plus, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde kullanabileceğimiz ayrıntılı bir pil peşine düşüp takip etme uygulaması olarak tanımlanabilir. Iyice bedava olarak sunulan bu uygulama cihazın batarya durumu hakkında ayrıntılı bilgiler sunuyor ve kullanıcıların akıllarına takılan her türlü soruya yanıt veriyor.

Uygulamanın esas fonksiyonlarını şu şekilde sıralayabiliriz;

Her bir uygulamanın tükettiği batarya miktarını hesaplayabilme CPU’nun batarya başvuru miktarını ölçebilme Sensörlerin batarya uygulama oranlarını hesaplayabilme Tahmini kalan batarya süresini hesaplayabilme Bulut tabanlı batarya hesaplama ve karşılaştırma özelliği

Uygulamanın arayüzü fazla çekici yok, bunu benimsemek gerekiyor. Fakat gereklilik duyabileceğimiz her türlü bilgiye zahmetsizce erişebiliyoruz oysa önemli olan da bu.

Eğer Android cihazınızın pil durumunu takip edebileceğiniz detaylı ve pratik bir tatbik arıyorsanız Battery Stats Plus, mutlaka denemeniz gereken yapımlar aralarında yer alıyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

13 kez indirildi