Battery Widget Reborn indir

Battery Widget Reborn indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
12 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Battery Widget Reborn uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızın pil ömrünü daha etkin bir şekilde uzatabilirsiniz.

Battery Widget Reborn uygulaması, Android zeki telefon ve tablet kullanıcıları için hazırlanmış bir pil yönetimi uygulaması olarak hazır durumda ve sahip olduğu materyal tasarı anlayışı bir uçtan bir uca epeyce etkili ve göze hoş gelen bir şekilde kullanılabildiğini söyleyebilirim. Böylece çok kullanıcının pil yönetimi ihtiyaçlarını karşılayabilecek özelliklere sahip olması sayesinde sahip olunması gerektiği belirlenmiş.

Kullanım içerisinde keza zeki cihazınızın piline dair esas istatistikleri keşfedebiliyor, ayrıca de bütün arkaplan işlemleri, kablosuz ağ bağlantısı ve uygulamaların pil tüketim bilgilerini görebiliyorsunuz. Kalan pil ömrü, sıcaklığı ve pil sağlığına dair belirleyebileceğiniz kriterler ile bildirimler alarak zorunlu önlemleri göstermek da olası ayla geliyor.

Geceleri cihazının tasarruf yapmasını isteyen kullanıcılar gece modunu da aktifleştirerek daha uzun batarya ömrüne kavuşabiliyorlar. Jelly Bean Android sürümüne sahip olan cihazlarda uçak modu, daha gelişmiş bildirim desteği, bluetooth ayarları ve fazlasına varmak da olası hale geliyor.

Uygulamanın batarya tüketimini gözlemlerken daha artı pil tüketimine yol açmaması da en büyük özellikleri aralarında yer alıyor. Bu sayede varolan öyle fazla öteki uygulamanın aksine yüksek derecede optimize edilmiş bir batarya uygulamasıyla karşısında karşıya olduğumuzu diyebilirim.

Android telefon ve tabletlerinde daha verimli bir baskı kullanımı için olanakları araştıranların göz atmadan geçmemeleri gereken uygulamalardan birisi olduğuna inanıyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

12 kez indirildi