Battlelog indir

Battlelog indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Battlefield 4 oynuyor ve oyununuzu fazla daha iyi ışık halkası getirmek istiyorsanız bu devlete ait ve ücretsiz Android uygulamasına göz atın.

Battlelog uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizi kullanarak Battlefield 4 oyununuza fazla daha kolay bir şekilde erişim sağlayabilmeniz için hazırlanmış bedava ve resmi bir dilekçe. Oyundaki hesabınıza dair pek çok işlemi zahmetsizce gerçekleştirebileceğiniz dilekçe, arkadaşlarınızla iletişime geçmekten tutun da oyundaki istatistiklerinizi incelemeye değin epeyce geniş seçenekler sunuyor.

İsteyen kullanıcılar mobil cihazlarını oyunun minimap’i olarak da kullanabiliyorlar ve bu nedenle ekstra bir ekrana daha sahip olabildiğinizi söyleyebilirim. Bir yanlamasına çatışmalara girerken bir yana da mobil ekrandan haritayı peşine düşüp takip etmek işleri oldukça kolaylaştıracaktır.

Keza sunucu arama, sunucuya antre yapma, en iyi oyuncuları görme, karakterinizin üstündekileri değiştirme, istatistiklerinizi görme gibi onlarca farklı özellik de oyun sırasında rahatsız edilmeden işlemlerinizi tamamlamanıza yardımcı oluyor.

Battlefield 4 forumlarına da giriş yapmanızı karşılayan kullanım, bu nedenle oyuna dair en son haberleri ve öteki bütün bilgileri kaçırmamanızı sağlıyor. sıkça Battlefield 4 oynuyor ve oyun deneyiminizi çok daha iyi hale getirmek istiyorsanız cihazınızda bulunması gereken uygulamalar aralarında yer aldığını söylemem gerek. Basit kullanılır arayüzü de uygulamayı tercih edilebiliyor kılıyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi