Beautiful Widgets Free indir

Beautiful Widgets Free indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
5 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Beautiful Widgets, mobil cihazın ekranında farklı alanlara yönlendirilmiş araçlar kullanmanızı karşılayan bir uygulamadır.

Beautiful Widgets, mobil cihazın ekranında dağıtılmış araçlar kullanmanızı karşılayan bir uygulamadır.

Android işletim sistemli mobil cihazlarda uygulamalar ve oyunlar dek manâlı bir diğer parçacık da araçlardır (widget). Bu araçlar özellikle de bir bilgiye ya da işlevse hızlı bir şekilde ulaşılmasına tezgâhtar olurlar. Beautiful Widgets uygulaması da içinde bulundurduğu onlarca araçla kullanıcıların ihtiyaçlarını gideriyor.

Özellikle hava durumu araçlarıyla uyarı çeken başvuru, saat ve bağlantılar konusunda da çözümler sunuyor. Kullanıcıların söz konusu araçları rahat ve seri bir şekilde kişiselleştirmelerine imkân tanınıyor. Bu Nedenle farklı alanlara yönlendirilmiş ve istendik yönde araçlar ortaya konabiliyor.

Kullanılan arayüze, temaya veya duvar kâğıdına uyumlu bir şekilde değiştirilebilen araçların göze hitap ettiği gibi işlevsellikleriyle de beğeni kazanıyorlar.

Beautiful Widgets uygulamasının öne meydana çıkan özellikleri:

Gelişmiş kişiselleştirme özelliği. Hava durumu, saat ve temas bilgilerine süratli varmak imkânı. Hemen her zevke yerinde araç bulabilme imkânı.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

5 kez indirildi