Beko TV Remote indir

Beko TV Remote indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Beko TV Remote, Android mobil cihaz üzerinden Beko akıllı televizyonları yönetme uygulaması.

Beko TV Remote, Android mobil cihaz üzerinden Beko akıllı televizyonları yönetme uygulaması.

Aynı internet ağınını kullanan Beko marka zeki televizyonla Android işletim sistemli telefon veya tablet birbirlerini tanıyabiliyorlar. Bu sayede Android cihaz aynı zamanda Beko akıllı televizyonun kumandası konumuna geçebiliyor. Otomatik olarak gerçekleşen ve kullanıcının herhangi bir şey yapmasını gerektirmeyen tanıma işleminin ardındaki televizyonunuzu dilediğiniz gibi yönetebilirsiniz. Olur da tanınma işlemi başarılı olmazsa ayarlar kısmında zahmetsizce bu işlemi tamamlayabilirsiniz.

Beko TV Remote uygulaması sayesinde Beko akıllı televizyonlarda metin girme imkanına da sahip oluyorsunuz. Gereken durumlarda akıllı telefonunuz bir klavyeye dönüşebiliyor ve içindeki sanal klavyeyi aynı zamanda zeki televizyon için kullanmanıza müsade veriyor.

İşaretleri kullanarak gitmek istediğiniz kanala gidebilir veya televizyonun sesi açıp kısabilirsiniz. Ve tabii ama Beko zeki tv üstünde yapılabilecek öteki tüm işlemleri yapabilirsiniz.

Beko TV Remote uygulamasının öne çıkan özellikleri:

Kolay montaj ve tatbik. Televizyonu telefondan yönetebilme. Telefon ile televizyonda yazı yazabilme, metin girebilme. Telefon üzerinden televizyonu kapsamlı olarak yönetebilme.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi