BitTorrent Remote indir

BitTorrent Remote indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

BitTorrent Remote ile bilgisayarınızdaki torrentlere mobil cihazınızdan erişebilirsiniz.

BitTorrent Remote, bilgisayarınıza indirdiğiniz torrent dosyalarını mobil cihazınızdan peşine düşüp takip etmenizi karşılayan bedava bir uygulamadır. Bilgisayarınızdaki BitTorrent programına kolay ve güvenli şekilde uzak erişmenizi karşılayan dilekçe ile indirme işlemlerini telefonunuzdan denetleme edebilir, yeni torrentler ekleyebilirsiniz.

Uygulamanın kullanımı ise oldukça basit. BitTorrent’i açın ve sağ üstteki köşedeki telefon simgesine tıklayın ve gerisinde BitTorrent’e Uzakta Erişimi Etkinleştir”i tıklayın. Herhangi bir Bilgisayar adı ve şifre girin. Başvuru Formu içerisindeki Computer Name bölümüne de bu bilgileri girin. Artık bilgisayarınızda indirdiğiniz bütün torrentleri telefonunuzdan istediğiniz süre istediğiniz yerden takip edebilirsiniz. Tabii oysa bilgisayarınızın açık ve BitTorrent’in çalışır olması gerekiyor.

BitTorrent Remote uygulamasının başlıca özellikleri:

Konut bilgisayarınızdaki indirmeleri durdurma ve kaldırma, indirme başlatma işlemlerini mobil cihazınızdan yapabilirsiniz. İndirme işlemlerini kontrol edebilirsiniz. RSS akışlarını denetleme edebilirsiniz. Kullanımı son derece kolaydır. Ücretsizdir.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi