BitTorrent Sync indir

BitTorrent Sync indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
6 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

BitTorrent Sync ile dosyalarınızı cihazlarınız aralarında senkronize edebilirsiniz.

BitTorrent Sync, dosya ve klasörlerinizi güvendiğiniz cihazlar arasında eşitlemenizi karşılayan bedava bir BitTorrent uygulamasıdır. Sınırsız sayıda dosya eşitlemenize olanak tanıyan başvuru formu ile eşitlediğiniz bütün dosyalara her yerden ulaşabilir, mobilden mobile özelliğini kullanarak resim ve videolarınızı zahmetsizce arkadaşlarıza gönderebilirsiniz.

Bireysel dosya eşitleme uygulaması olan, torrent dosya paylaşım uygulamaları ile düzenli olmayan BitTorrent Sync’in başlıca özellikleri:

Tüm eşitlenmiş dosya ve klasörlere Android cihazınızdan ulaşın. Android cihazınızdaki fotoğraf, video ve diğer dosyaları herhangi bir eşitlenmiş klasörünüze ekleyin. Mobilden mobile gönderme seçeneğini kullanarak Android cihazınızdaki bütün dosyaları arkadaşlarınızın mobil cihazına çarçabuk ve kolayca gönderin. Mobil cihazınızdaki fotoğrafları bilgisayarınızdaki bir klasöre otomatik olarak yedekler. Dosya transferleri özel anahtarlarla şifrelenir ve korunur. Bilgileriniz buluttaki bir sunucuda katiyen saklanmaz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

6 kez indirildi