Bi’Usta indir

Bi’Usta indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi5 ay önce
Hemen indir ()
113 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Tadilat işlerinizde profesyonel ustaları yeğlemek isterseniz, Bi’Usta indir uygulamasından onlarca ustaya ulaşabilir ve fiyat alabilirsiniz.

Bi’Usta indir uygulamasıyla Android cihazlarınızdan tadilat gerektiren işleriniz için sanatçı arayabilirsiniz.

Kalekim tarafından geliştirilen Bi’Usta uygulamasında boya, seramik uygulamaları, ısı ve su yalıtımı hizmetleri gibi tamirat ve tadilat gerektiren işleriniz için profesyonel olarak hizmet veren ustalara ulaşabiliyorsunuz. Uygulamaya tescil olduktan daha sonra almak istediğiniz hizmet konusunda detaylı bilgiler vermeniz gereken gerçekte daire tipi, hizmet tarihi ve toplam metrekare gibi detayları da eklemeniz gerekiyor. Oluşturduğunuz istek doğrultusunda, size en yakın ustalar zahmetsizce iletişime geçerek fiyat teklifinde bulunabiliyorlar.

Usta profillerini ziyaret ederek daha önce ilgili ustadan hizmet alanların yorumlarını ve puanlamalarını inceleyebilir ve işlerinizi daha güvenilir ve profesyonel ustalara itimat edebilirsiniz. Bütçenize kadar en yerinde teklifi veren ustanın teklifini kabul ettikten sonradan detayları konuşmaya başlayabiliyorsunuz.

Bi’Usta indir

113 kez indirildi