Bixby Button Remapper – bxActions indir

Bixby Button Remapper – bxActions indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
12 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Bixby tuşunun işlevini zahmetsizce değiştirin.

Bixby Button Remapper – bxActions, Samsung’un Bixby tuşu olan telefonlarına özel hazırlanmış tuş devir – değişiklik uygulaması. Galaxy S8 ve Note 8 olasılıkla sonraki modellerde de olacak sanal tezgâhtar Bixby özel tuşa fonksiyon yüklemek için kullanabileceğiniz en iyi uygulamalardan biri.

Samsung’un öncelikle Galaxy S8 zeki telefonunda gördüğümüz Bixby tuşu, varsayılan olarak sesli asistanı devreye sokmaya yarasa da üçüncü parti uygulamalarla bunu değiştirme şansınız var. Bixby’i kullanmayanlar için fazlalık olan bu tuşa bir eylem ya da istediğiniz bir uygulamayı atabilirsiniz. Mesela; Bixby tuşuna bastığınızda telefonun gürültüsüz moda alınmasını, ekran görüntüsü alınmasını, fenerin açılmasını sağlayabilir veya dilediğiniz bir uygulamanın açılmasını sağlayabilirsiniz.

Bixby Button Remapper – bxActions Özellikleri:

Bixby tuşu çift ve uzun basma desteği Bixby tuşuna herhangi bir eylem atama Ses tuşlarının işlevini değiştirme Bixby tuşunu devre dışı vazgeçme Ses tuşları ile şarkı atlatma Telefon kilitli iken ya da açıldığında bambaşka eylemler Yüksek performans, gecikme değil can sıkıcı reklamlar değil

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

12 kez indirildi