Bloat Freezer indir

Bloat Freezer indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Rootlu cihazlarda kullanabileceğiniz bu uygulama ile arkadaki planda çalışan uygulamaları otomatik olarak sonlandırabilirsiniz.

Android cihazlarda batarya ömrünü etkileyen en önemli etkenlerden biri de arkadaki planda çalışan uygulamalardır. Bloat Freezer uygulamasıyla arkadaki plan uygulamalarını kapatabilir ve hatta dondurabilirsiniz.

Arka planda çalışan uygulamalar cihazın pil, işlemci ve RAM’ini kullanarak enerji harcamaktadır. Bu durumda da pil da bundan etkilenip, ivedi bitmektedir. Bunun önüne geçmenin en iyi yolu da bu uygulamaları sonlandırmaktır. İşte tam bu noktada devreye giren Bloat Freezer uygulaması, tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor. başkaca sistem uygulamalarını da silmenize olanak sağlayan Bloat Freezer, kapladığı çok ufak alanın yanında büyük özellikler sunuyor.

Rootlu cihazlarda kullanılabilen uygulamayı göstermek için, Ayarlar / Uygulamalar / Geliştirici Seçenekleri kısmından USB hata ayıklama özelliğini aktif hale getirmeniz gerekiyor.

Arka planda çalışmasını istemediğiniz uygulamaları, listeden tek tek seçtikten sonradan Freeze, yani dondur demeniz tatmin edici olmaktadır. Dondurduğunuz uygulamaları eski haline getirmek için ise Defrost butonuna basmanız yeterlidir.

Eğer uygulamalarınızı kullandıktan sonra kapatmayı unutuyor ve pilinizin çabuk bitmesinden rahatsız oluyorsanız bu uygulamayı denemenizi öneriyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi