BlockLauncher indir

BlockLauncher indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
6 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

BlockLauncher Minecraft PE’de kullanabileceğiniz bir mod doldurma aracıdır

BlockLauncher eğer Minecraft‘ın mobil versiyonu olan Minecraft Pocket Edition‘a sahipseniz kullanabileceğiniz bir Minecraft mod doldurma aracıdır.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir mod doldurma aracı olan BlockLauncher bir uçtan bir uca Minecraft PE‘ye farklı alanlara yönlendirilmiş yamaları, oyun modlarını ve grafik paketlerini yükleyebiliyorsunuz. BlockLauncher tamamen Minecraft’ı kişiselleştirerek daha eğlenceli bir ışık halkası getirebilmeniz muhtemel. Minecraft’ın bilgisayar versiyonunda birçok ayrı modu kullanarak oyunu daha renkli ayla getirebiliyoruz. BlockLauncher bize bu modlama işini mobil cihazlarımızda da yapabilme imkanı veriyor.

BlockLauncher ile Minecraft oyununuza modlar eklemek epeyce hızlı ve kolay bir şekilde yapılabniliyor. Bu iş için Android akıllı telefon veya tabletlerinize indirmiş olduğunuz mod, yama ve grafik paketlerini BlockLauncher ile açmanız yeterli. Modları üstüne atmak için BlockLauncher’ı çalıştırıyorsunuz, tatbik içerisindeki ana ekran üzerinden “Options” bölümüne gidiyorsunuz ve ardından indirmiş olduğunuz yama, mod veya grafik paketini seçiyorsunuz.

Eğer mobil cihazlarınızda Minecraft’ı daha öbür bir şekilde oynamak ve yeni bir oyun tecrübesi elde etmek isterseniz BlockLauncher’ı deneyebilirsiniz. Tatbik her Android cihaz ile düzenli olarak çalışmayabiliyor; ama uygulama için yayınlanan güncellemelerle bu bağdaşmazlık problemleri giderilmeye çalışılıyor.

ARTILAR

Basit ve süratli modlama imkanı

EKSİLER

Düzensizlik problemleri

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

6 kez indirildi