Blood Alcohol Finder indir

Blood Alcohol Finder indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
13 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Blood Alcohol Finder ile kaç promil alkol aldığınızı, kendinize ait birkaç bilgiyi girerek kolayca hesaplayabilirsiniz.

Blood Alcohol Finder, zengin ancak bir böylece da kolay bir vücutta bulunan alkol oranını, yani kaç promil alkol aldığımızı hesaplayan bir program. Bunu yapabilmesi için programa kendimize ait birkaç veri veriyoruz, o da bize ne değin sarhoş olduğumuzu söylüyor.

Programın kullanımı ise şöyle; Ilk Kez kendiniz için ve arkadaşlarınız için kullanıcı profilleri oluşturuyorsunuz. Bu profilleri oluştururken adınız, kilonuz ve cinsiyetiniz başlıca alınıyor. Kullanıcı profilini oluşturduktan sonra seçtiğiniz profil için yüzlerce içki seçeneği arasından hangisini içiyorsanız, kaç ml içiyorsanız listeden bulup ekliyorsunuz. İsterseniz içki listesindeki içkileri seçin, isterseniz kendi kokteyllerinizi oluşturun. Blood Alcohol Finder programıyla hepsini yapabiliyorsunuz. 

Son olarak da ne zamandır içki aldığınızı giriyorsunuz. Ardındaki sizin kanınızda ve arkadaşlarınızın kanında ne dek alkol olduğunu program hesaplıyor. Yapılan hesapları program ondalık birimde gösteriyor.

Imalatçı uyarısı: Blood Alcohol Finder varsayım yürütme aracılığıyla sonuca varan bir uygulamadır ve emin sonuçlar vermez. Blood Alcohol Finder bulgularından hareketle devlete ait bir form ya da vasıta kullanmak güvenli değildir.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

13 kez indirildi